Victor Adam - Chevaux de Picardie - précieuse lithographie coloriée à la main dans un cadre précieux
Gustavsberg - Design suédois - plaque signée avec cyclamen peint à la main
Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Éditions spéciales |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Corneille.
Dit is het originele keramische bord van deze kunstenaar.
Titel: -Vuurvogel-
Materiaal: Klei. (Keramiek).
Afbeelding: In sjabloon aangebracht.
Doorsnede bord en beeld: 30 cm.
Hoogte: 2,8 cm.
Gewicht: plm. 1030 gram.
Signatuur: Aan de boven- en onderzijde in sjabloon gesigneerd.
Let op!! Er zijn duizenden goedkope exemplaren van deze borden in Mepaline (de kunststof voor o.a. campingservies) in omloop.
Verzending in doos: Door Post.nl met Track en trace en aangetekend binnen Nederland € 12,50. Naar België: € 20,-
Dit is een kleurig groot sierbord of schaal met daarop afgebeeld oa een rode vogel (vuurvogel) van de bekende Nederlandse kunstschilder Corneille (1922-2010), geboren als Corneille Guillaume Beverloo. Met onder andere Karel Appel was hij eind jaren 40 de mede-oprichter van de Cobra Beweging.
Dit bord geeft een mooi voorbeeld van het werk dat Corneille heeft gemaakt vanaf de jaren 60; zijn ontwerpen waren vanaf die tijd figuratief met grote kleurvlakken. Hij werd hierbij geïnspireerd door zijn reizen in Zuid-Amerika, de Verenigde Staten en Midden-Afrika. Deze grote kunstenaar zag het schilderen niet als werk of hobby maar als pure roeping.
Het ontwerp dat is geprint op het aardewerk bord staat ook wel bekend als " l'Oiseau Rouge".
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Voorschoten, Les Pays-Bas |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-8-2017 à 10:46 |
Heure de fin | 18-8-2017 à 20:46 |