Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Sérigraphie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 56 x 76 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Corneille - zeefdruk: Overture Sur L'ete. Jaar: 1981. Afm. blad: h56 x b76 cm. Afmetingen voorstelling: H50 x b65cm. Nummer: 70/200 (het nummer kan afwijken i.v.m. het in bezit hebben van meerdere exemplaren); het werk is rechtsboven, in het rode vlak, door de kunstenaar, met potlood, gesigneerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
État | |||||||||||
État | Bon | ||||||||||
Conditie: in goede staat. Rechts bovenin zit een kleine vouw in de hoek(zie laatste foto). Goed ingelijst valt dit onder de passepartout/in de lijst. | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-7-2021 à 13:37 |
Heure de fin | 5-8-2021 à 21:58 |