Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Cornelis Hendrik van Steenwijk,
geboren 30-03-1897, hij woonde en werkte in Amsterdam tot 1914
In Den Haag en Haarlem van 1914 tot 1929, emigreerde daarna naar Amerika.
Hij was leerling aan de Rijks Academie te Amsterdam.
Hij tekende, schilderde, en graveerde. hij staat vermeld in "De Scheen"pag. 390
alsook in de "Vollmer" pag 348.
Dit werk; stilleven, met bloemen in vaas, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd
afm. 30x40 / incl. originele klassieke lijst afm. 45x55
Het werk en de lijst verkeren in uitstekende conditie.
"STILLEVEN, OM BIJ STIL TE STAAN"
LAATSTE KEER !!
verzenden: aantekenen.
Expédition | |
Heure de début | 9-8-2015 à 11:48 |
Heure de fin | 16-8-2015 à 11:48 |