Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Razend knappe kopergravure door Debora Duyvis.
Voorstelling getiteld 'Wijze schippers beuzelen niet'.
Het vissersleven in het Zeeuwse stadje Veere verbeeld.
Losbladig onder passepartout, zichtmaat 33x26, bladmaat 47x33
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Debora G.Duyvis' en '40'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Heure de début | 14-11-2014 à 20:12 |
Heure de fin | 21-11-2014 à 20:12 |