Romain Malfliet - Dans la rue de Gand
Anton Heyboer - Publication Musée Bommel et van Dam
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Ets van Dirk Baksteen uit 1956. 2e staat. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Afmetingen blad(incl passepartout) H50 x b32.5 cm. Afmetingen blad: H34 x b27 cm. Afmetingen voorstelling: H28 x b18 cm. Conditie: in goede staat. Er zitten wat kreukellintjes aan de zijkant van het blad, Deze vallen bij inljsting onder de passe-partout. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
ZZBEL
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-3-2018 à 17:08 |
Heure de fin | 19-3-2018 à 20:08 |