Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Naam kunstenaar : Dick Bleiji (zie naamsvarianten bij kunstenaar)
Titel : onbekend, mogelijk zelfportret
Jaar : 1970
Techniek : olieverf op doek
Gesigneerd : gesigneerd links onder
Afmeting : 47 hoog bij 46.5 breed
Bijz. : Ingelijst, lijst is 4 cm breed
Verzenden : Verzendkosten € 6,75.
Expédition | |
Heure de début | 8-9-2013 à 16:06 |
Heure de fin | 15-9-2013 à 16:06 |