Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Sublieme tekening door Dirk Kruizinga.
Doorkijkje door de deur van een monumentaal pand op een poort in Zierikzee
Gelijst, beeldmaat 35x25, lijstmaat 41x31
Gesigneerd engetiteld r.o. 'Dirk Kruizinga' en 'Zierikzee'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Heure de début | 17-12-2015 à 11:39 |
Heure de fin | 27-12-2015 à 15:39 |