18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 43.5 x 30.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 16/70 |
Gesigneerde litho van de kunstenaar Dirkje kuik (1929 - 2008), gedrukt in een oplage van 70 stuks. Het werk is gesigneerd in potlood en met oplage van 16/70. Afmeting werk 35 x 24 cm (hxb) Afmeting papier: 43.5 x 30.5 cm (hxb) Er zitten een paar kleine vlekjes aan bovenkant van het papier en hier is het papier gekreukt door het plakken op een stuk dik papier. Onder in het beeld zit een lichte vouw. Het werk is op dik papier geplakt. Afmeting hiervan: 55 x 40 cm (bxh)
État | |||||||||||
État | Raisonnable | ||||||||||
Expédition | |||||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tiel, Les Pays-Bas | ||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Tiel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-11-2023 à 20:32 |
Heure de fin | 19-11-2023 à 20:06 |