Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Karakteristiek werk van William (Dirkje) Kuik. Litho op papier, met potlood gesigneerd, getiteld (voor mij niet te ontcijferen) en genummerd (10/65). In eenvoudige lijst, achter glas en met zuurvrij passe-partout. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 51cm x 41cm (incl. lijst), 35cm x 27cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-3-2018 à 16:00 |
Heure de fin | 26-3-2018 à 19:05 |