Peter Klashorst - Acrylique sur toile, MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Fleur du DESERT
Philippe de Cantillon - Château de Heeze (Amusements du Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Vase rouge à décor de fleurs
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Een vroeg werk van de Nederlandse kunstenares Dixy Boonstra (1949) met een voorstelling van de Adriatische kunst in Italië.
Ingelijst in een houten baklijst met passe-partout en glasplaat.
Herkomst: Uit de BKB (De afdeling Beheer Kunstwerken Beeldende Kunstenaars Regeling (BKB) van de Dienst der Gemeentemusea Amsterdam).
Afmetingen: Lijst: 44 x 62 cm. Beeld: 22 x 30 cm.
Conditie: De aquarel is in goede staat. De houten baklijst heeft vlekken (m.n. aan de bovenrand) en heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
INFO OVER DE KUNSTENAAR:
Dixy Boonstra is ook bekend onder de namen Catharina Dixy Boonstra en Aimee Boonstra. Zij heeft haar opleiding gevolgd aan de Gerrit Rietveld Academie te Amsterdam (1970-1976). Haar stijl is uiteenlopend van figuratief en fijn schilderwerk tot non-figuratief en abstract. Ook de keuze van onderwerpen is breed. De gemeente Amsterdam heeft werk van Dixy Boonstra in haar collectie.
Literatuur: Jacobs 1993.
Titel: “Adriatische kust”.
Kunstenaar: Dixy Boonstra.
Techniek: Aquarel op papier.
Jaartal: ca 1975.
Ingelijst: Ingelijst in een houten baklijst met passe-partout en glasplaat.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Afhandeling:
Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA) en 20,00 euro bij verzending via Postnl.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, tekeningen, aquarels, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken, affiches en andere kunst.
Expédition | |
Heure de début | 17-5-2016 à 15:37 |
Heure de fin | 31-5-2016 à 21:37 |