Romain Malfliet - Dans la rue de Gand
Anton Heyboer - Publication Musée Bommel et van Dam
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Een schitterend kunstwerk (naakt) van de kunstenaar Dolf van Polanen (1915). Mooi ingelijst (met passe partout en zonder glas). Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1991. Afmetingen met lijst: 65 cm. x 50 cm. Pastel maat: 56 cm. x 42 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is uiteraard ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/polanen.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-4-2017 à 14:35 |
Heure de fin | 21-4-2017 à 14:35 |