Ada Breedveld - Membres, titre, Sea Woman
Roger Raveel - «Panorama graphique avec un but» 1952
Non signé ou signature illisible - statue de Bouddha
Hans Ebeling Koning - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Don Clarke, geboren 1932 te Birmingham,overleden, 2011
Kleur- litho uit 1983, gesigneerd, en gelimmiteerd genummerd.( onder pas partout.)
Onzichtbaar naakt.
In zijn werk sporen van de Renaissance, vleugje magisch realisme
éxposities in Spanje, Nederland, Zwitserland, Zweden, België en Engeland.
afm. incl. alluminium lijst met glas: 70 cm. x 58 cm.
afm. excl. lijst: 55 cm. x 45 cm.
verzenden: aantekenen,goed verpakt: Ned. 15,-
overige bestemmingen: n.o.t.
Expédition | |
Heure de début | 9-8-2013 à 11:21 |
Heure de fin | 18-8-2013 à 11:21 |