Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Een prachtig (ingelijst) kunstwerk van de kunstenaar Edmond Wingen (1906-1970). Mooi achter glas ingelijst. Gesigneerd links boven en gedateerd 1944. Afmetingen met lijst: 50 cm. x 44 cm. Aquarel maat: 31 cm. x 25 cm. Conditie aquarel en (eiken) lijst: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is uiteraard ook mogelijk.
Info:
Edmond Jean Leon Hubert "Edmond" Wingen, geboren te Maastricht 1906, overleden te Den Haag 1970. Zoon van kunstschilder Jan Wingen (1874-1956). Leerling aan de Akademie v. B.K. te Den Bosch, Antwerpen en Dusseldorf en van de Kunstnijverheidsschool te Maastricht. Edmond Wingen verkreeg reisbeurzen voor Frankrijk en Denemarken. Hij schilderde, vooral portretten, stillevens, figuren en landschappen. E. Wingen maakte ook keramische plateelschilderingen, vazen, borden en tegels en boetseerde klein plastiek. Hij gaf les op scholen in Den Haag en Delft. Werken in bezit van het Haags Gemeentemuseum
Expédition | |
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-5-2017 à 13:03 |
Heure de fin | 19-5-2017 à 13:03 |