Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kleurets door Eduard Flor
Voorstelling van een compositie in geel
Losbladig, beeldmaat 19x25, bladmaat 32,5x36
Gesigneerd en genummerd m.o. 'Eduard Flor' en '28/55'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Heure de début | 26-1-2016 à 19:33 |
Heure de fin | 5-2-2016 à 15:33 |