Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Ronald Boonacker - Bonaire, ENCADRÉ
Ronald Boonacker - Curaçao, ENCADRÉ
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1971 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 32 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 14/55 |
Fraaie ets van Eduard Flor. De ets is midden onder gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: 14/55. Jaar: 1971. Afmetingen blad: h32 x b50 cm. Afmetingen ets: h19 x b23 cm.De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie: in zeer goede staat.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-8-2019 à 10:11 |
Heure de fin | 3-9-2019 à 21:10 |