Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Deze ets 41 in oplage 55 gesigneerd onder midden heeft titel
ETS nr. 5 " tijd"
1974
afmeting van de daadwerkelijke ets ong. 24cm x 21 cm
objectafmeting 49,7cm x 32,5cm.
Bij verzending, zonder lijst (hardboard met klemmen en glasplaat).
Expédition | |
Heure de début | 3-5-2015 à 16:04 |
Heure de fin | 17-5-2015 à 16:14 |