Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Bekend werk van Eduard Flor uit 1965. Zeefdruk op japans papier, met potlood gesigneerd, getiteld (voluit: “Fossiel Mesozoicum 135.000.000-5.000.000 a.C.”), gedateerd en genummerd (95/190). In redelijk goede conditie; er zitten wel wat vouwen en kreukjes in het blad maar de meest prominente daarvan zitten vooral in de marges en de randen van het blad.
Afmetingen: 88cm x 64cm (blad), 60cm x 52cm (beeld)
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-3-2018 à 19:39 |
Heure de fin | 26-3-2018 à 19:39 |