Peter Nagel - Lithographie signée à la main
Warren Brandt - Nus limités à 275/750 et signés !
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige kleuren in deze ets van Flor. Groot werk van deze meester-graveur!
Titel: Hemel 's nachts
Jaartal: 1970
Afmetingen beeld: 49 cm x 57 cm (afmetingen blad: 57,5 cm x 65 cm)
Oplage: 79/190
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Kleurenets op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat
Herkomst: Uitgegeven door Prent 190
Expédition | |
Heure de début | 22-12-2015 à 12:50 |
Heure de fin | 5-1-2016 à 12:50 |