Jurrien Marinus Beek - Village en hiver dans les Alpes
Jan Montyn - 'Les cassés' - triptyque de planches gravées - 1993
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Moderne |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50 x 40 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 17/30 |
Ets van Eduard Flor. Nummer: 17/30
Afmetingen werk (volledig blad): 50 x 40 cm. Afmetingen voorstelling: 15 x 12 cm
Het werk is, middenonder het werk, gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: In goede staat. De kleuren zijn in het echt groener(het klavertje vier en het huisje en de grond)État | |||
État | Bon | ||
Het werk is in goede staat. | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-7-2018 à 10:45 |
Heure de fin | 17-7-2018 à 20:44 |