Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 57.5 x 64.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 117/190 |
Kleuren ets op geschept papier van Eduard Flor uit 1970. Titel: Hemel 'sNachts. Afmetingen beeld: H49 cm x b57 cm. Afmetingen blad: H57,5 cm x b64.5 cm. Nummer: 117/19. Het werk is links onderin, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Herkomst: Uitgegeven door Prent 190
État | |||
État | Bon | ||
In goede staat | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-12-2019 à 21:07 |
Heure de fin | 4-1-2020 à 16:05 |