Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1967 |
Technique | Lithographie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 70 x 52 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 50/50 |
Litho van Eduard Flor. Nummer: 50/50. Jaar: 1967. Afmetingen werk: H70x b52 cm. Afmetingen voorstelling: H59.5 x b48cm. Het werk is midden onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
État | |||
État | Raisonnable | ||
Op de randen zitten wat kreukels en scheurtjes. In de voorstelling zitten ook wat kreukels. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-1-2020 à 17:38 |
Heure de fin | 31-1-2020 à 21:12 |