Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Style | Moderne |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 47 x 51 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 150 |
Karakteristiek, mooi werk van Eduard Flor. Aquatint ets op dik papier, met potlood gesigneerd en genummerd (68/150). In zeer goede conditie; in de hoek van het blad linksonder zit een vochtvlek, ver van het beeld. Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 51cm x 47cm (blad), 34cm x 28cm (totaalbeeld), 24cm x 18cm (etsbeeld)
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
In de hoek van het blad linksonder zit een vochtvlek, ver van het beeld. Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend. | |||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-11-2021 à 17:11 |
Heure de fin | 4-12-2021 à 20:45 |