Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Aquarel gesigneerd linksonder.
Beeldmaat 36 x 26 cm. Ingelijst. Lijstmaat 45,5 x 34,5 cm.
Eduard Gustaaf Schalbroeck is geboren te Rotterdam in 1853 en overleden te Den Haag in 1935.
Hij was een leerling van de Akademie voor B.K.te Rotterdam en Antwerpen.
Expédition | |
Heure de début | 15-10-2016 à 20:13 |
Heure de fin | 30-10-2016 à 18:13 |