Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Gesigneerd en gedateerd 1993 Zeefdruk E.D. 26/100
Purmerend ? met een paar lijnen staan daar de karakteristieke boeren/veehandelaren met pet en sigaar. Handjeklap om tot een akkoord te komen over de prijs die de koe moet opbrengen.
48 x 65 in lijst Liefst ophalen in Amstelveen
Expédition | |
Heure de début | 31-10-2016 à 16:03 |
Heure de fin | 6-11-2016 à 16:08 |