Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1998 |
Technique | Techniques mixtes |
Style | Moderne |
Sujet | Animaux |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 70 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Karakteristiek, geliefd werk van Ellen Meuwese uit 1998. Gemengde techniek (gouache, pastelkrijt) op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten boven aan de achterkant van het blad en er is een lichte verkleuring binnen een voormalig passe-partout. Ingelijst met nieuw passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 63cm x 45cm (beeld)
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Diemen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-10-2018 à 12:17 |
Heure de fin | 1-11-2018 à 13:48 |