Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
De bloemen van Jan Cremer. Zo zou dit prachtig mooie werk van Ellen Meuwese genoemd kunnen worden. Qua kleuren en warme uitstraling doet het niet onder voor zijn werk.
Materiaal: Inkt/verf op papier.
Titel: Z.T..
Afmetingen totaal, incl. lijst: 58 x 73 cm.
Afmetingen beeld: 37 x 52 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd.
Jaar: 1998.
Oplage: 1/1 Monoprint.
Ingelijst: Ja, in mooie houten BARTH-lijst. (Voor zo’n lijst + passe partout bent u normaal al ruim € 100,- kwijt!)
Conditie: In prima staat.
Oorspronkelijke galerie prijs is een veelvoud van de hier gevraagde prijs.
Afhandeling: Afhalen in Voorschoten (Tussen Leiden en Den Haag) geniet onze voorkeur en is uiteraard kosteloos.
Verzending door Post.nl met Track en Trace € 17,50. ALLEEN IN NEDERLAND!!
Voor Verzending met Swift Koeriers, ook naar België, zie de tarieven onderaan deze pagina. Hier komen wel € 4,- verpakking- en handlingskosten bij.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-5-2018 à 15:06 |
Heure de fin | 28-5-2018 à 22:06 |