Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Prachtig schaaltje van het franse Longwhy met opvallend kleurrijke, florale, emaille decoratie dat in glanzend hoogrelief is aangebracht. Het schaaltje heeft een afmeting van 16x16 cm. Het schaaltje is mooi gemerkt. Het schaaltje heeft 2 kleine chipjes op een hoek die zijn ingekleurd zodat het eigenlijk niet opvalt. Zie fotos. periode 1925-1940.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Geldermalsen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-11-2017 à 20:55 |
Heure de fin | 18-11-2017 à 20:55 |
Le lot se trouve à | Geldermalsen, Les Pays-Bas |