Herman Brood - 3 livres ; Signé une fois avec une large dédicace de Bart Chabot
Roger Raveel - Travail abstrait
Herman Brood - Lithographie offset, signée dans le tirage
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Aquarel op papier - 19/20e eeuw - Gesigneerd rechtsonder- in kader achter glas
Techniek:Aquarel Jaar:19e / 20e eeuw Editie: Origineel Over het algemeen in goede staat Afmetingen kader: 59 x 47 cm Afmetingen papier: 38 x 29 cm
De schilder Emile Patoux behoort tot de Belgische neo-impressionisten. Hij schilderde vooral landschappen en figuren in een fel, persoonlijk koloriet.
Het werk wordt zorgvuldig ingepakt en aangetekend verstuurd.
Kan gratis worden afgehaald in Antwerpen .
Verzending België gratis!!
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Antwerpen, Belgique |
Le lot se trouve à | Antwerpen, Belgique |
Heure de début | 8-8-2017 à 18:06 |
Heure de fin | 17-8-2017 à 18:06 |