Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Afgedrukt in heldere kleuren-reliefdruk op Arches - lo droogstempel: "mattieu litho switserland" - in potlood hand gesigneerd en genummerd (zie foto's)
Afm: 42x30 cm - afb. 26x15.5 cm - goede conditie met lichte gebruikssporen aan de randen - niet ingelijst
zorgvuldige verpakking en aangetekende verzending - bij meerdere gelijktijdige aankopen 1x verzendkosten
Expédition | |
Heure de début | 19-10-2016 à 14:11 |
Heure de fin | 27-10-2016 à 7:11 |