Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Hypnotiserend werk van Eric de Nie uit 1983. Gemengde techniek op zeer zwaar papier, in professionele metalen lijst, achter glas en passe-partout. Met potlood gesigneerd en gedateerd en in verso nogmaals plus een niet goed leesbare toevoeging gedateerd maart ‘88. Het werk is los gemonteerd binnen het passe-partout, m.a.w. het blad, inclusief de randen, is volledig zichtbaar. Alles in uitstekende conditie.
Het werk lijkt een beetje de Nie’s variatie op Kandinsky’s zwarte vierkant. Door de donkere toonzetting van het werk is het moeilijk te vangen op een foto. Daarom geldt voor dit werk in het bijzonder dat het werk in het echt (nog) mooier is dan op de foto.
Afmetingen: 91cm x 71cm (incl. lijst), 76cm x 56cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen in verband met de grootte en het gewicht van het werk. Bezorgen rond Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.
De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Expédition | |
Heure de début | 13-9-2015 à 13:56 |
Heure de fin | 26-9-2015 à 19:56 |