Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Gesigneerde aquarel - 1984
Grote museale aquarel van de Nederlandse kunstenaar Eric de Nie. Gemaakt in 1984 en voorzien van signatuur en een sticker met gegevens van de kunstenaar.
De afmetingen zijn 86 x 67 cm.
Het werk bevindt zich in een zeer goede conditie. Op dik papier geschilderd en zwevend ingelijst achter glas in diepe lijst.
gezien grootte en gewicht alleen afhalen.
Expédition | |
Heure de début | 18-9-2016 à 18:56 |
Heure de fin | 23-9-2016 à 18:56 |