Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Moderne zeefdruk in een oplage van 50 stuks, genummerd nr. 26.
In het midden een voorstelling van een Amaryllis.
Genummerd maar voor mij onleesbaar.
In prima conditie.
Maten 50x62 cm
Wordt alleen verzonden, gecombineerde verzending mogelijk, zonder extra kosten.
Expédition | |
Heure de début | 14-12-2015 à 19:40 |
Heure de fin | 25-12-2015 à 20:40 |