Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1992 |
Technique | Lithographie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 66 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 38/60 |
Litho op bruin papier van Erik Andriesse. Titel: Sam. Jaar: 1992. Nummer: 38/60. Afmetingen werk: H66 x b50cm.
In het begin van zijn carrière werd Andriesse beschouwd als een wonderkind, op zijn vijftiende had hij al zijn eerste expositie.[1] Andriesse had in zijn werk een grote voorkeur voor eeuwige thema's als groei en afsterven.[2] In zijn werk herhaalde hij vaak dezelfde motieven, waarmee het leek alsof hij zijn best deed om deze te doorgronden.[2] Zijn belangrijkste thema's waren bloemen, schedels en skeletten. Zo schilderde hij bijvoorbeeld veel zonnebloemen, waarmee hij ook in 1988 in het Van Gogh Museum exposeerde. Opvallend was dat hij zich niet veel leek aan te trekken van de kunstgeschiedenis en/of de eisen van de hedendaagse kunst. Hij werd omschreven als een eenling, koket, zwaarmoedig en virtuoos.[1] In de periode voor zijn overlijden begon Andriesse ook met het experimenteren met keramiek.
Op 23 maart 1993 stierf Andriesse aan een natuurlijke dood op 35-jarige leeftijd. Hij werd dood aangetroffen in zijn woning in Amsterdam en is uiteindelijk op begraafplaats Zorgvlied aldaar begraven.[1
État | |||
État | Très bon | ||
In zeer goede staat | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-6-2020 à 11:38 |
Heure de fin | 8-6-2020 à 21:44 |