Anton Heyboer - "Poulet" - Craie et gouache sur papier Hahnemühle - 30 x 22 cm.
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Bernard Aubertin - Voitures dans le Feu - 2009 - Met catalogus en certificaat - 30 x 40 cm
Anton Heyboer - "Bateau avec boussole" - Eau-forte sur papier Hahnemühle couleur - 53 x 40 cm.
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Erwin Bechtold (1925, Duitsland)
Jaar: 1975
Techniek: Lithografie
Afmetingen: Blad: 13,5 x 13,5 cm, Compositie: 10 x 12,5 cm
Oplage: 500
Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd in potlood
Conditie: Zeer goed
Nederland = € 2,-
België en Duitsland = € 2,50
Expédition | |
Heure de début | 14-9-2014 à 13:19 |
Heure de fin | 21-9-2014 à 13:19 |