Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 2007 |
Technique | Techniques mixtes |
Support | Toile |
Encadré | Sur châssis |
Dimensions | 125 x 100 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Werk van Espen Greger Hagen (1964 - 2008) Vriend en leerling van Herman Brood waarmee hij samen heeft geëxposeerd.
Btw factuur 21% is mogelijk bij aankoop.
In uitstekende staat en heeft nog nooit gehangen. Met Certificaat!
Het werk dateert uit 2007 en heeft de afmetingen 125 X 100 cm. Opgespannen op een houten spieraam.
Gesigneerd door Espen Greger Hagen met stift op de voorzijde. Inclusief handgesigneerd certificaat.
Ik heb meerdere werken beschikbaar.
Verzending is mogelijk, aangetekend en verzekerd naar zowel Nederland als België en binnen de EU. Ophalen mag natuurlijk ook in Zwaag/ Hoorn.
Zie mijn overige veilingen voor meer werken.
État | |||||||
État | État neuf | ||||||
Expédition | |||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Zwaag, Les Pays-Bas | ||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Zwaag, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-8-2021 à 23:47 |
Heure de fin | 21-8-2021 à 21:24 |