Romain Malfliet - Dans la rue de Gand
Anton Heyboer - Publication Musée Bommel et van Dam
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Ets door Eugene Laermans
Voorstelling van drie vrouwen met een baby
Losbladig, beeldmaat 23x16, bladmaat 34x24
Gesigneerd in potlood r.o. 'E.Laermans'
Gemonogrammeerd l.o. in de druk 'EL'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-4-2018 à 15:48 |
Heure de fin | 9-5-2018 à 19:48 |