Romain Malfliet - Dans la rue de Gand
Anton Heyboer - Publication Musée Bommel et van Dam
Type d'œuvre d'art | Livres d'art |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Livre illustré d'estampes originales |
Sujet | Paysage urbain |
Dimensions | 25.5 x 16.5 cm (h x l) |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Fraaie ets door E. Lucq.
Uit 1905. Gesigneerd in druk. En voorzien van een schutblad met de titel van het werk.
Watermerk: NOTRE PAYS
Afbeelding is in goede staat, foto's maken onderdeel uit van de beschrijving.
Afmetingen afbeelding :
25,5 bij 16,5 cm.
État | |||
État | Bon | ||
Afbeelding zelf heeft weinig tot geen verkleuring. Op het kader zijn wel verkleuringen zichtbaar, zie foto's deze zijn onderdeel van de beschrijving | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Westerlee, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Westerlee, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-6-2018 à 11:06 |
Heure de fin | 22-6-2018 à 19:54 |