Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Feike Wierstra (1933 - 2015), schilder, collagist, tekenaar, ondertekende met de naam Feiko.
Dit is een originele tekening, vetkrijt op papier. De titel is "Mens en Dier". Gesigneerd (Feiko) en gedateerd '70
Professioneel iIngelijst achter glas in eenvoudige houten lijst.Goede staat, weinig opvallende vochtplek op het passe-partout.
De tekening meet 39,5x55,5 cm (binnen passe-partout). De lijst meet 53x71 cm.
Provenance: Sotheby's Amsterdam 1988 veiling 476 lot 407
Met lijst: ophalen in Amstelveen, gratis bezorging tot 25 km, verzending per koerier
Zonder lijst (opgerold) verzending per aangetekende post
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Amstelveen, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Amstelveen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-9-2017 à 20:20 |
Heure de fin | 12-10-2017 à 19:20 |