Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Mooischilderij ,dikke verflagen van deze cobra verwante Deense schilder.
Het werk is zowel aan de voorzijde als verso goed gesigneerd.
Het is ingelijst met de afmetingen 48 bij 57 cm. , en het verkeert in een uitstekende staat.
Het kan zo worden opgehangen.
Bij voorkeur halen, verzenden mogelijk
Expédition | |
Heure de début | 27-10-2016 à 18:25 |
Heure de fin | 10-11-2016 à 17:30 |