Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 2000 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Panneau |
Dimensions | 97 x 79 cm (h x l) |
incl. cadre | 104 x 86 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Verzending:
Het werk wordt verzekerd verzonden met Postnl. Glasschade is niet verzekerd.
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, bij vooruit betaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
État | |
État | Très bon |
Het werk verkeert in zeer goede conditie en is passend gelijst. Het geheel kan zo aan de muur! | |
Expédition | |
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-11-2019 à 9:54 |
Heure de fin | 30-11-2019 à 9:42 |