Jeanne Bieruma Oosting - Les Fables de La Fontaine
Joop Kropff - Rue Mout (Utrecht)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Vroegste ets van Floris Verster, groot schilder der Tachtigers.
Voorstelling van een tweetal geplukte hanen.
Losbladig, zichtmaat 12,5x24, bladmaat 23,5x33,5
Gemonogrammeerd en gedateerd in de plaat r.o. 'F.V.88'
Rechtsonder signatuur in potlood 'Floris Verster'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Heure de début | 18-12-2014 à 21:27 |
Heure de fin | 25-12-2014 à 21:27 |