Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Floris Hendrik Verster (1861 - 1927)
Tekening van een militair
Gesigneerd rechts onder
Afmeting 8 x 12 cm.
Met originele lijst en origineel passe-partout 17 x 22,5 cm.
Een krachtig werk
Verdere documentatie:
Flores Verster van Wulverhorst
Leiden 9 juni 1861 – Leiden 21 januari 1927
Leerling van Gerardus Johannes Bos en Georg Breitner
Verdere opleiding Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Na deze studie vervolgopleiding Amédéé Bourson in Brussel
Tot zijn vrienden behoorden onder ander Jan Toorop en James Ensor.
Zijn zwager was Menso Kamerlingh Onnes.,
Tussen 1892 en 1900 onderging zijn werk een metamorfose waarbij hij zich vrijwel geheel toelegde op tekeningen in waskrijt.
De belangrijkste verzamelingen van zijn werk bevinden zich in het Kröller Müller museum en in museum De Lakenhal te Leiden.
In 1927 verdronk hij in de vijver van zijn landgoed
RKD documentatie
Het zelfde als hierboven beschreven
40 treffers als images in de database van het RKD
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Bennekom, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Bennekom, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-3-2018 à 21:34 |
Heure de fin | 11-3-2018 à 21:34 |