Johannis Hartung - Lithographie Fleur Papillon
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1966 |
Technique | Gravure sur bois/Linogravure |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 47 x 72 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 24 exemplaren |
Vroeg werk van Fon Klement. Ophalen met passe partout, verzenden zonder.
Gesigneerd en genummerd. De druk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 19-9-2022 à 12:14 |
Heure de fin | 9-10-2022 à 9:57 |