Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1994 |
Technique | Lithographie |
Style | Moderne |
Dimensions | 38 x 32 cm (h x l) |
incl. cadre | 64 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 8/16 |
Francis
Hoogland (Zutphen 1960) heeft van 1983 - 1988 aan de Hogeschool voor
de Kunsten Constantijn Huygens te Kampen gestudeerd in de richting
grafiek.
Haar
werk heeft een karakteristieke signatuur met een zeer persoonlijk
kleurengamma. De alledaagse voorstellingen worden in een figuratief decor geplaatst.
Recente
werken kenmerken zich door een toenemend gebruik van meer abstracte
vormen in een speelse en ook monumentale verbeelding. Onderwerpen
komen nog steeds uit de alledaagse werkelijkheid, waarbij de vormen
een personificatie zijn van menselijk voelen.
État | |||||||
État | Bon | ||||||
Goed. De lijst heeft wel wat krasjes of beschadigingen. | |||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-7-2021 à 21:31 |
Heure de fin | 24-10-2021 à 19:56 |