Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeer typerend werk van deze beroemde Italiaanse kunstenaar in een door hem vaak gebruikte kleurstelling.
Materiaal: Korrellithografie op handgeschept papier.
Titel: Aan tafel.
Afmetingen blad: 50 x 65 cm.
Afmetingen beeld: 43 x 53 cm.
Jaar: 1977.
Signatuur: Het werk is aan de voorzijde r.o. gesigneerd in potlood en aan de achterzijde is een atelierstempel met een signatuur met potlood door zijn echtgenote Luciana.(Uit de nalatenschap)
Oplage: De oorspronkelijke oplage was 150 exemplaren. Na zijn overlijden werden er nog enkele ongenummerde exemplaren in zijn atelier gevonden. Daar is deze er een van.
Conditie: Het beeld is in goede staat. De witrand heeft vnml aan de randen ouderdomsvlekken. Deze zijn bij inlijsting onder een passe partout niet meer zichtbaar.
Verzending: Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL). Naar België € 20,-
ZZIM
Expédition | |
Heure de début | 21-4-2018 à 6:45 |
Heure de fin | 27-4-2018 à 20:45 |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |