Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar : Frank Lodeizen (1931-2013)
Titel : " Fantasie "
Oplage : nr 3 van 6
Datering : 1963
Medium / Techniek : droge naald ets op papier
Maten : 43 x 20 cm (etsmaat) en 63 x 43 cm (in passe partout)
Gesigneerd : onder met potlood
Conditie : goed / het passe partout vertoont wel de nodige beschadigingen.
Eind jaren veertig begin vijftiger jaren had Frank Lodeizen een nauwe band met de Vijftigers, een dichtersgroep en met leden van de Cobra groep. Hij tekende portretten van en voor zijn vrienden, die er weer een stukje poëzie of proza onder schreven. Ook illustreerde hij hun boeken. Frank Lodeizen exposeerde regelmatig en critici beschouwden hem als talentvol. Hij produceerde veel werk: Grote doeken met vlakverdelingen, geëtste portretten, composities van etnografische tekens en simpele lijnetsen die uit een lange zoekende lijn bestonden.
Deze zeldzame etsen zijn afkomstig uit de kunstverzameling van de Amerikaans / Nederlandse kunstenaar Sam Middleton (1928-2015). Wij zullen de komende tijd een groot deel van deze exclusieve collectie aanbieden.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-6-2017 à 13:45 |
Heure de fin | 30-6-2017 à 21:45 |