Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1994 |
Technique | Lithographie |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Dimensions | 42 x 42 cm (h x l) |
incl. cadre | 67 x 67 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 21/100 |
Leuke litho van Frank van den Broeck met beuken houten Barthlijst. In goede staat.
Ophalen met lijst bij galerie Rotor in Gorinchem of verzenden per koerier. Het werk kan ook zonder lijst worden toegestuurd per aangetekende post.
uitgegeven door Peninsula 1994.
Litho 50cm x 50cm in 2 kleuren.
Als losse prent uitgegeven:
genummerd en gesigneerd 21/100
État | |
État | Très bon |
Expédition | |
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-11-2022 à 16:06 |
Heure de fin | 28-11-2022 à 21:31 |