Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Techniques mixtes |
Style | Réaliste |
Sujet | Paysage portuaire |
Dimensions | 37 x 30 cm (h x l) |
incl. cadre | 39 x 32 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Frans Boers, (Bressoux (Luik) 26 januari 1914 – Nieuwegein, 12 augustus 1987) was een kunstschilder.
Boers woonde in Amsterdam, aan de Kloosterweg 18 in Laren en daarna in Lage-Vuursche. Daar had hij aan de Hoge Vuurscheweg 5 een permanente expositie in zijn atelier. Voor zijn werk gebruikte hij olieverf en aquarel. Hij was lid van de Vereeniging van Beeldende Kunstenaars Laren-Blaricum en de Federatie van Verenigingen van Beroeps Beeldende Kunstenaars in Amsterdam.
Frans Boers was autodidact en schilderde vooral dieren, landschappen, portretten en (bloem)stillevens. In Europa, Afrika en Azië zijn vooral de agrarische apecten van de lokale bevolking en de markt het onderwerp. Ook maakte hij vele dierstudies van bijvoorbeeld ezels, dromedarissen en waterbuffels. Van zijn hand verschenen vele aquarellen op kalenders in binnen- en buitenland. Werk van Boers is opgenomen in de collectie van het Singer Museum in Laren en in de Rijkscollectie
VERZENDKOSTEN = 7,25 euro of AFHALEN
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Etten-leur, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Etten-leur, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-2-2021 à 18:09 |
Heure de fin | 28-2-2021 à 19:50 |