Arthur Bernard - Sérigraphie, Couple - Encadrée
Bernard Buffet - Kleurenlitho LA VASE DES TULIPES JAUNES uit 1967
Willem Jans Dijk - Chute d'eau
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
FRANS HAZEVELD
BOTEN EN VUURTOREN
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 65 X 80 CM
GESIGNEERD LINKS ONDER
VERVAARDIGD IN DE JAREN 40-50
ZEER FRAAIE KLEUREN
ZEER GOEDE STAAT
BIJZONDER SCHILDERIJ
kleine meesters hebben grote toekomst
Expédition | |
Le lot se trouve à | Zaandam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-8-2017 à 18:27 |
Heure de fin | 19-8-2017 à 20:27 |