Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Gesigneerd en ingelijst in een houten lijst (84 x 73 cm).
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Frans Ploum staat vermeld in het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD):https://rkd.nl/explore/artists/93740
Titel: “Valkenburg” (staat geschreven op de achterkant).
Kunstenaar: Frans Ploum.
Techniek: Olieverf op board.
Jaartal: ca 1970.
Afmetingen: Lijst, 84 x 73 cm.
Beeld, 78 x 68 cm.
Ingelijst: In een houten lijst.
Gesigneerd: Linksonder en op de achterkant.
Conditie: Het werk is in goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 14,00 euro (vanwege het grote formaat).
Naar België:25.00 euro
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s en andere kunst.
Expédition | |
Heure de début | 12-1-2015 à 16:59 |
Heure de fin | 24-1-2015 à 16:59 |